Консалтингова компанія “БІЗНЕС – ЦЕНТР”

27.01.2010 | Автор: | Категорія: Працевлаштування

Консалтингова компанія “БІЗНЕС – ЦЕНТР”

вул. Київська 11/42
м. Тернопіль, Україна, 46000

тел/факс (0352) 43 11 71, (0352) 43 30 24

e-mail: info@business-center.com.ua, info@bzc.com.ua

http://business-center.com.ua

Консалтингова компанія “БІЗНЕС – ЦЕНТР” працює на ринку бізнес-послуг з 1998 року та спеціалізується в наданні консалтингових послуг у таких функціональних сферах, як фінансовий менеджмент, бухгалтерський облік та оподаткування, маркетинг, управління підприємством, рекрутинг, проводить відкриті та корпоративні бізнес-тренінги, семінари, бізнес – навчання.

На сьогодні клієнтами компанії є багато підприємств великого і малого бізнесу різних сфер діяльності. За 10 років успішної діяльності на ринку консалтингових послуг нашими клієнтами стали більше 450 компаній Тернопільської області і міста Тернополя зокрема, більше 100 з яких регулярно користуються нашими послугами.

Компанія надає якісний підбір персоналу. Всі досягнення і успіхи компанії – це заслуга тих, хто працює на її благо!

В компанії працюють професійні психологи, які допоможуть визначити необхідний профіль претендента.

За період з1998 по 2008 рік у Консалтинговій компанії „БІЗНЕС-ЦЕНТР” було проведено більше 250 тренінгових програм. Їх учасники обрали тренінг як засіб розвитку кар’єри та вдосконалення власного бізнесу.

Місія нашої компанії – допомогти у підвищенні рівня конкурентоспроможності, ефективності та прибутковості підприємств, шляхом надання інформаційних, консультаційних послуг, послуг з підбору та навчання персоналу.

 

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1999 публікацій.

Залишити відповідь