Тернопільська федерація кендо

05.01.2012 | Автор: | Категорія: Спортивні організації

Юридична адреса ТФК: м. Тернопіль 46008, вул. Шашкевича 3, оф. 104
тел.  +38(0352) 52 42 95
Адреса:  проспект Злуки, 45, Тернопіль, Тернопільська область, 46000
Приміщення спортивного залу школи №24
Контактний телефон: +38 0352 401 991
Електронна пошта: ternlp@yahoo.com

Наприкінці 2007 року в Тернополі спонтанно виникла група, яка почала самотужки намагатись опанувати старовинне самурайське бойове мистецтво – Кендо.

Японською мовою Кендо означає – шлях меча. Шлях, в глибинному, філософському розумінні цього слова. Процес становлення – річ завжди непроста. Кендо вимагає специфічної форми, зброї та захисних обладунків.

Під час занять тернопільські кендоїсти познайомились з представниками клубів у інших регіонах України. Саме кендоїсти міста Києва, Донецька, Харкова та інших регіональних клубів допомогли тернополянам ознайомитись з основами Кендо.

У лютому 2008 року в місті Тернополі було проведено перший потужний семінар за участю спортсменів з Львова, Києва, Мукачева, Луцька, Тернополя. По завершенню цього заходу було підписано установчий протокол про заснування громадської організації: Тернопільська федерація Кендо.

Невдовзі федерацію було зареєстровано в місцевих органах юстиції зі статусом юридичної особи. Кількість прихильників Кендо в Тернополі постійно зростала. Розвивались і міжнародні зв’язки. Потужним кроком в розвитку Кендо в Тернополі, був візит представника Всеяпонської федерації Кендо – Комото-сенсея.

Дводенний семінар, який провів Комото у місті Тернополі зібрав, без перебільшення, інструкторів та старших учнів з усіх існуючих клубів Кендо в Україні. Японський майстер полюбив наше місто і сьогодні активно співпрацює з Тернопільською федерацією Кендо.

Значним здобутком його візиту стало те, що представники різних клубів Кендо в Україні нарешті, зустрівшись у Тернополі, перезнайомились та подружились. І невдовзі було зареєстровано Всеукраїнську Федерацію Кендо, першим віце-президентом якої є тернополянин. На сьогодні ведеться потужна робота по вступу Української федерації в Європейську.

Цей крок відкриє перед українськими кендоїстами нові перспективи та можливості розвитку.Тернопільською федерацією Кендо проводиться робота по створенню у Тернополі потужного центру Японської культури.

У цьому центрі всі бажаючі зможуть вивчати японську мову, чайну церемонію, орігамі та флористику, займатись традиційними японськими бойовими мистецтвами. Слід відмітити, що Центр традиційної Японської культури буде приймати активну участь у ряді освітницьких та соціальних програм.

за матеріалами сайту http://kendo.te.ua

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1999 публікацій.

Залишити відповідь