Заліщицький обласний комунальний дитячий санаторій

05.01.2012 | Автор: | Категорія: Оздоровлення

Заліщицький обласний комунальний дитячий санаторій

вул. Грушевського, 12
48600, м. Заліщики, Тернопільської обл.
тел. (03554) 2-14-60

Заліщицький обласний комунальний дитячий санаторій знаходиться в м.Заліщики, вул.Грушевського, 12 підпорядкований обласному управлінню охорони здоров`я.

Санаторій розміщено в мальовничій місцевості на р.Дністер, де проходять оздоровлення діти віком від 3-х до 15 років і за зміну можуть оздоровлюватись одночасно 100 дітей. В санаторії виділено 20 ліжок сумісного перебування матері і дитини.

Санаторій спеціалізується на реабілітації, профілактиці, оздоровленню дітей з захворюваннями серцево-судинної, легеневої системи, порушенням осанки, сколіози, захворюваннями периферичної нервової системи.

Індивідуальний курс лікування включає водні процедури (душ Шарко, церкуляторний душ, висхідний), лікувальні ванни (підводний душ, масаж з лікувальними середниками (морська сіль, ромашка, хвоя, перлинні ванни)), кисневі коктейлі, басейн з сауною, фізіотерапевтичне лікування, лікувальний масаж і лікувальна фізкультура.

При санаторії працює стоматолог, консультації суміжних спеціалістів. Навчання в санаторній школі І-ІІ ст. круглорічне.

Досвідчені вихователі в дві зміни забезпечують цікаве дозвілля відпочиваючим дітям, діти мають можливість займатися в комп`ютерному класі.

Ріка Дністер і пляж на березі річки, чудова природа доповнюють відпочинок і оздоровлення дітей.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1999 публікацій.

Залишити відповідь