Центр соціологічних досліджень

Тернопільська обласна громадська організація
«Центр соціологічних досліджень»

46000
м. Тернопіль
вул. Коновальця 10/49
тел. 0352 423758
Тел. моб. +380974374295
+380984783673
Е-mail: office@csr.co.ua

http://csr.co.ua

Центр соціологічних досліджень – Тернопільська обласна неурядова неприбуткова громадська організація, заснована в 2006 році. Членами ЦСД є молоді вітчизняні та закордонні вчені та практики, які працюють у сфері соціальних досліджень і суспільних наук. Основною метою організації є підвищення професійного рівня фахівців і якості соціомаркетингових досліджень та налагодження соціального партнерства. Діяльність спрямована на місцевий і регіональний розвиток, а також на інтеграцію України в європейську спільноту.

ЦСД проводить аналітичні соціологічні дослідження проблем соціально-економічного та суспільно-політичного розвитку Тернопільської області, а також реалізовує власні програми та спільні проекти з місцевими, регіональними і міжнародними організаціями і установами.

ЦСД сприяє обміну інформацією і досвідом роботи з науковцями і фахівцями, які працюють у сфері соціальних досліджень і суспільних наук.

ЦСД організовує та проводить наукові та науково-практичні семінари, конференції та симпозіуми, що надає можливість членам Центру вдосконалити професійні знання і вміння та підвищити кваліфікацію. Разом з іншими установами публікує науково-теоретичні роботи та соціологічні проекти.

Основні інтереси ЦСД:

  1. Створення об’єднання молодих вчених і фахівців Центральної і Східної Європи, які мають значний досвід роботи та реалізації науково-дослідних проектів у соціально-економічній сфері.
  2. Розвиток інтегрованих інформаційних систем і дослідницьких проектів, які охоплюють наукові досягнення країн Центральної і Східної Європи.
  3. Міграційна політика ЄС та національні інтереси України щодо міграційних потоків.
  4. Національна політика щодо участі жінок у науковій діяльності: досвід ЄС.
  5. Дослідження рівня підприємливості в студентів.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1999 публікацій.

Залишити відповідь