IV волейбольний турнір ім. В.Денеки

14 лютого на базі Струсівської школи0інтернат пройшов VІ районний волейбольний турнір на кубок імені Володимира Денеки – випускника школи, який загинув в Афганістані. Цьогорічні змагання присвятили річницям виводу військ з Афганістану, Революції Гідності, пам’яті героїв Небесної Сотні та полеглим воїнам в зоні АТО. На захід прибули ветерани війни в Афганістані, рідна сестра Володимира Денеки, представники Тернопільського осередку Українського Козацтва, сільський голова, представники місцевої групи “Здоров’я”, жителі села. Урочиста частина розпочалась біля меморіальної дошки В.Денеці, де хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про загиблих. Далі усі перемістились до спортивного залу. Школярі виступили із цікавою літературно-музичною композицією, та виступом колективу, який прибув разом із представниками Тернопільського осередку Українського Козацтва!

Після урочистої частини відбувся сам турнір із волейболу. Перемогу, за традицією, здобула команда Ілавченської ЗОШ. Друге місце завоювала команда хлопців нашої школи, а третє – Струсівської ЗОШ ім. С.Будного. У турнірі взяли участь також команди Лошнівської та Микулинецької шкіл. Цього року змагалися ще дві команди дівчат. Перемогу здобули дівчата Струсівської ЗОШ ім. С.Будного. Усі команди отримали подяки за участь у турнірі, пам’ятки-фотомиті, а переможці – дипломи, медалі, кубки. Пам’ятні фотомиті та подяки отримали також усі, хто надав посильну допомогу нам в організації проведення даного турніру.

У час, коли діти змагалися, козацтво готувало для всіх обід на шкільному подвір’ї. Після закінчення змагань козаки частували усіх дуже смачними стравами, які вони приготували на вогні. Смакувала і солянка, і декілька видів кулішу, і картопля (смажена, печена), і козацький чай… Обід надворі, біля численних казанів козацької похідної кухні, в оточенні козаків – це запам’ятається надовго. Сподіваємось, що все побачене, почуте і пережите сьогодні залишиться хорошим спогадом для усіх присутніх.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *