Дитячий оздоровчий табір “Промінь”

23.11.2011 | Автор: | Категорія: Оздоровлення

Стаціонарний заміський оздоровчий табір "Промінь"

Тернопільська обл.;
Теребовлянський район;
с. Долина

тел. 0 (3551) 2-52-52

http://promin.ucoz.ua

Теребовлянський міжгосподарський дитячий оздоровчий заклад «Промінь» заблукав в казкових лісах Знесіння і залишився тут назавжди.
Щорічно він гостинно приймає на оздоровлення до 1000 дітей.
До послуг відпочиваючих майстерно оздоблені, затишні, дерев’яні будиночки, в яких діти проживають по 15 чоловік.
З чого починається табір? Звичайно з їдальні. Простора їдальня може помістити одночасно 200 дітей. П’ять разів на день табір пульсує і завмирає. Це діти снідають, обідають або вечеряють. В асортименті їдальні поруч з традиційною щоденною їжею свіжі овочі, фрукти, кондитерські вироби.
Заклад працює у задовільних санітарно-гігієнічних умовах. Двічі на тиждень можна прийняти гарячий душ. Тут є й кімната гігієни дівчинки. До послуг побутова кімната.
В будь-яку хвилину в місцевому медпункті нададуть першу медичну допомогу кваліфіковані спеціалісти.
Пограти у футбол, прийняти участь у змаганнях «Веселі старти», «Козацькі забави», «Малі олімпійські ігри» можна на великому стадіоні. Тут є спортивні споруди, майданчики, гойдалки.
В дощову погоду можна відпочити в клубі, переглянувши цікавий фільм.
Традиційними заходами роботи дитячого закладу є: відкриття та закриття табірної зміни, святкові концерти, вогнище, фестиваль української пісні, день здоров’я, екологічні екскурсії. Цікавими та змістовними роблять відпочинок дітей змагання, дискотеки, ігри, вечори, шоу-програми та програми спортивно-розважального змісту. А щоб їх підготувати необхідно заручитись допомогою дирекції закладу, вихователів, музичного керівника, фізрука, людей, які завжди поруч, допоможуть, порадять, підтримають.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1999 публікацій.

Залишити відповідь