Дитячий оздоровчий табір “Ромашка”

23.11.2011 | Автор: | Категорія: Оздоровлення

 

Стаціонарний заміський оздоровчий табір "Ромашка"

Тернопільська обл.;
Заліщицький район;
с. Нирків

тел. 0 (3554) 3-63-37, 0 (3554) 3-63-86

Назва оздоровчого закладу “Ромашка” є не випадковою. Адже слово ромашка випромінює тепло і затишок. Це ніби частина сонця, яка розмістилась в мальовничій долині, що в народі називається Червона. І дійсно, якщо подивитися на землю вона справді червона, а коли випадає дощ червоною і стає вода в річці Джурин. На якій є чудовий штучно створений водограй, його висота сягає 16 м. Назва цієї місцевості пов’язана з назвою стародавнього місця Червоноград, яке проіснувало тут до 40 – х років 20 століття і було зруйноване.

Дитячий оздоровчий заклад “Ромашка” займає площу біля 2 га. Вздовж алеї яка веде до 9 – ти кам’яних будиночків посаджені ялинки, яблуні, квіти. Відпочиваючі можуть розміститися у 5 – ти спальних корпусах. Різноманітні забави, ігри, музичні вечори – проходять у літньому павільйоні. Є площадка де діти збираються на урочисті і щоденні лінійки, піднімають державний прапор України. Обладнана волейбольна площадка. У світлиці можна подивитися телевізор, почитати пресу, поділитися враженнями, думками за чашкою чаю.

Їдальня закладу вміщує 100 посадочних місць, а повари почастують смачними українськими стравами.

У таборі “Ромашка” відчувається, що кожна дитина то маленька пелюсточка великої ромашки, зігріта теплотою сердець всіх працівників закладу.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1999 публікацій.

Залишити відповідь