Готельно-ресторанний комплекс “Братислава”

15.11.2012 | Автор: | Категорія: Готелі, кемпінги, мотелі

 Готельно-ресторанний комплекс "Братислава"

Готель – вул.Обїзна, 12а
Ресторан – вул, Будного,10
Тернопіль,46001

тел. 0352 513030, 0352 512851 , 0352 435743, 0352 432277

http://bratislava.te.ua

Готельно-ресторанний комплес  “Братислава”  – місце у Тернополі, де завше гостинно зустрінуть Вас. Сучасна споруда готелю розташована на вулиці Степана Будного, на узбіччі об’їздної дороги Ужгород – Хмельницький. Двадцять комфортабельних одно-, дво- та троьохмісних номерів облаштовані усім, що може знадобитись подорожуючому для відпочинку: елегантно вишуканий інтер’єр, зручні  меблі вдало вписані у внутрішній простір кімнати, душова і туалетні кімнати оснащені сучасною надійною сантехнікою європейських виробників. У кожній кімнаті  встановлено кольровий телевізор – можете перед сном переглянути улюблені телевізійні передачі, кінофільми або новини. Власне автономне опалення дозволяє у будь-яку пору року і час доби забеспечити стабільну температуру в кімнатах і подачу  гарячої та холодної води у душові.

У будь-який час дня і ночі Вас готовий прийняти і поселити уважні та привітні адміністратори готелю “Братислава”. Вони швидко підіберуиь зручний для відпочинку номер, допоможуть порадою, створять почуття домашнього затишку для кожного відвідувача індивідуально.

Ми надаємo номери як на повну добу, так  і погодинно. Помірні ціни  нашого готелю набагато нижчі за якість комфорту та послу, які ми надаємо.

Вартість сніданку не входить у вартість номера. Ви зможете смачно і ситно поїсти у барі або у ресторані, які розташовані поруч з готолем.

Перед готелем – зручна безоплатна автостоянка для відвідувачів готелю.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1999 публікацій.

Залишити відповідь

Інші публікації даної в категорії ‘Готелі, кемпінги, мотелі’