ТV-4

13.10.2009 | Автор: | Категорія: Телебачення

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТV-4»

 

м. Тернопіль,

вул. Сагайдачного 2,

тел.(0352) 43 10 44

тел./факс (0352) 52-08-31, 52-31-40

 

Канали мовлення – 26 ТВК (Тернопіль)(1 кВТ), 34 ТВК (Бережани)(0.1 кВт),

31 ТВК (Шумськ) (0.1кВт), 41 ТВК (Бучач)(0.1 кВт)

 

Територія мовлення – м.Тернопіль, Тернопільська обл., частина Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської та Рівненської обл.

Потенційна аудиторія – 1.2 млн. глядачів.

Обсяги мовлення – 24 год./добу (згідно Ліцензії)

Власних програм – 50 % Програми вітчизняного виробництва – 70% Програми іноземного виробництва – 30%

Мова – державна- 65%, національних меншин – 35%

Е-пошта: tv4@tv4.te.ua

studio@tv4.te.ua

 

http://www.tv4.te.ua

 

Директор – Винокур Юлія Миколаївна

 

Програмна концепція

16 вересня 1991 року вперше в ефір вийшли програми ТК «TV-4», першої в регіоні недержавної телекомпанії. Уже впродовж десяти років робота телекомпанії відповідає нашому гаслу: «TV-4 – разом з вами щодня». За цей час не було жодного дня, аби програми нашого каналу не вийшли в ефір.

Головна мета, яку ставлять перед собою засновники та колектив телекомпанії – створення якісного місцевого телебачення. Ми завжди пам’ятали, що для нас головним є робота з місцевою інформацією, розповіді про людей, про проблеми та перспективи саме Тернопільської області. Лише на нашому каналі мешканці Тернопільщини можуть побачити себе, своїх рідних та знайомих, обговорити і взяти безпосередню участь у вирішенні проблем міста і області.

В планах телекомпанії «TV-4» на наступне п’ятиріччя є створення україномовної комунікативної мережі. Усі передачі власного виробництва та значна частина програм, що отримуються для програмування, ведуться державною мовою. У процентному відношенні це – 65% .

Передбачувана аудиторія нашого каналу налічує 852 тис. глядачів лише у Тернопільській області. Якщо врахувати, що якісний сигнал «TV-4» надходить і в населені пункти Львівської, Івано-Франківської, Рівненської та Хмельницької областей, то наша аудиторія – це понад 1 млн. чоловік. Завдяки тому, що наша телекомпанія і надалі вироблятиме та транслюватиме програми різні за змістом та формою, від інформаційних до розважальних, які транслюватимуться і в денний, і в нічний час, аудиторія каналу охопить всі вікові групи населення області.

Програми ТК «TV-4» різнопланові – політика, економіка, мистецтво, культура, наука, освіта, охорона здоров’я, соціально-побутова сфера, спорт. Саме тому ці програми є цікавими для представників різних соціальних груп. Ми не забуваємо, що наша область в першу чергу є аграрною, тому, чимало програм каналу були і будуть про працю людини на землі.

На наступні 5 років ми плануємо осягти 24 години мовлення і виготовляти 50% власного продукту. Ми розуміємо, що таке завдання можна виконати лише при тісній співпраці з різними інформаційним агенствами: корпорацією «Інтерньюз-Нетуорк», Ценром Медіа Ініціатив, Продюсерським центром «Прайм Тайм», ТРК «Альтернатива», телемережею «Уніка – TV», «1+1 Дистрибюшн», фірмою «Аміда», КОЦ «Сага –ТВ», фірмою «Автокрос». Така співпраця дозволить наповнити сітку на 70% телепродукцією вітчизняного виробництва.

Одним з головним завдань, яке ставить перед собою ТК «TV-4» – це забезпечення мешканців Тернопільщини оперативною, правдивою, цікавою і динамічною інформацією, яка охоплює усі сфери життя краю, на альтернативній основі формувати інформаційний простір регіону. І надалі головний акцент буде робитися на місцеву інформацію. Вона різнопланова – політика, економіка, мистецтво, культура, охорона здоров’я, медицина, кримінал, соціально-побутова сфера, спорт, наука та освіта. Щоб не залишати поза увагою події, котрі відбуваються у найвіддаленіших куточках області, телекомпанія «TV-4» продовжує співпрацювати з сіткою власкорів в усіх районах Тернопільщини.

Щоб повніше задовільнити інформаційні потреби глядачів, наша телекомпанія і надалі співпрацює з інформаційними агентствами інших міст та регіонів України. У планах телекомпанії виробляти та транслювати власні інформаційні програми, які за останні роки отримали популярність серед місцевого глядача. А також шляхом створення нових програм розширити сітку інформаційного мовлення. «Провінційні вісті» – основна інформаційна програма каналу. Новини і надалі будуть виходити п’ять разів на тиждень тривалістю 15-20 хвилин по 2 випуски на день, з повтором вранці наступного дня. Телекомпанія «TV-4» на сьогодні має усі технічні можливості, аби програма новин виходила у прямому ефірі. Саме трансляція новин у такому режимі – наше найближче завдання. Редакція новин телекомпанії нещодавно поповнилася новими творчими працівниками, і тепер цій команді висококваліфікованих фахівців під силу завдання щодо розширення та покращення сітки інформаційного мовлення телекомпанії.

«Гарячі новини» – інформація про події, які щойно відбулись, або ось-ось трапляться. Щоденна програма, яку ми плануємо створювати і надалі завдяки тісній співпраці з оперативними службами, митницею, санепідстанцією, податковою адміністрацією, пологовими будинками, гідрометеоцентром.

«Студія «Місто» – щотижнева інформаційно-аналітична програма, яка і надалі створюватиметься за сприяння міської влади та розповідатиме про події і проблеми життя мешканців Тернополя.

«Авторинок + Автокавалєрка» – телекомпанія і надалі планує створення і розширення цієї програми, яка в ефірі вже сім років і має високий рейтинг серед глядачів каналу. Ця інформаційна програма для професійних водіїв та автолюбителів.

«Слід» – наслідком багаторічної співпраці з ЦГЗ УМВСУ в Тернопільській області і надалі буде щотижнева програма, у якій подається інформація про криміногенну ситуацію в області, про скоєння та розкриття злочинів, про роботу міліції Тернопільщини та профілактична робота серед населення області.

З метою гарантування права кожного громадянина на вільне висвітлювання своїх поглядів та думок, забезпечення ідеологічного та політичного плюралізму, ТК «TV-4» планує продовжувати створення програм, які нещодавно з’явились в ефірі: «Вільний мікрофон», «Скажіть відверто», «Квадрат 4х4». Це програми, запис яких відбувається безпосередньо на вулицях, майданах, в трудових колективах, громадських організаціях сіл та міст Тернопільщини. Таким чином, глядачі напряму можуть брати участь в обговоренні проблем та тем, які їх хвилюють. Кардинальні зміни, які відбулися за останні роки в державі, безпосередньо відображаються на діяльності єдиної в області недержавної телекомпанії «TV-4». Настав час, коли діалоги, конфлікти, дискусії стають продуктивними (особливо під час виборчої кампанії). Саме тому така робота буде нашою основною формою спілкування з глядачами. Ми плануємо цікаві дискусії, предметом яких будуть теми, пов’язані з місцем та роллю Тернопільщини в розбудові держави; престижністю будь-якої професії, інтересом до науки, як прикладної так і фундаментальної; діалоги з яскравими особистостями. Результатом впровадження в життя цих думок мають стати нові програми: «Діалоги», «10 запитань до…», «Вибори 2002», «Гість студії», «Теледебати», «Якби я був мером» та інші. Щоб забезпечити зворотній зв»язок з глядачами, можливість оцінити їхні думки, пропозиції, ці програми заплановані в режимі прямого ефіру. Ми переконані, що такі проекти зацікавлять глядачів політичною ситуацією на Тернопільщині, залучать громадськість до обговорення вирішення соціальних проблем, дозволять виховати суспільно-свідомих громадян.

Служба інформації ТК «TV-4» вважає, що і надалі необхідно приділяти увагу інформаційно-рекламній діяльності. Саме тому і будуть створюватись програми:

«Телегазета» – телекампанія і надалі розміщуватиме інформацію про визначні соціально-економічні та культурні події в житті Тернопільщини, інформувати про відкриття виставок, ярмарок, пропозиції роботодавців, інше.

«Бюро знахідок» – програма є актуальною для людей, які загубили різні речі: документи, домашніх тварин, інше. Тому ТК «TV-4» розміщуватиме цю рубрику програм інформаційного блоку.

«Тернопільська погода» – у співпраці з тернопільським гідрометеоцентром ТК «TV-4» надалі інформуватиме глядачів про погоду у місті та області, урізноманітнюючи форму подачі інформації глядачам.

«Гороскоп» – щоденна інформаційно-пізнавальна програма, зустріч з космопсихологом, членом міжнародної асоціації астрологів і космопсихологів Іваном Круп’яком. Гороскоп на кожен день та на тиждень.

«TV-4 – анонс» – з метою інформування глядачів каналу про нові програми, фільми телеканалу продовжуватимемо їх анонсування.

Програма для жінок «Тет-а-Тет» упродовж декількох років є помічницею, подругою, порадницею тернополянок різного віку. Заплановано продовжити спеціалізовану програму, розширити її рубрики, поєднати програму з проведенням соціальних акцій про жіночі проблеми, а також проведення конкурсів, виставок, інше.

Дбаючи про краще інформаційне забезпечення мешканців Тернопільщини та з метою захисту національного телевиробника і спрямування інвестицій на розвиток національної бази, ТК «TV-4» і надалі планує, на підставі угод, регулярно розміщувати у своєму ефірі інформаційні, інформаційно-пізнавальні, публіцистичні програми українського виробництва:

«Регіон» – співрацючи і надалі з НТА (незалежним телевізійном агентством), м. Львів, наша телекомпанія розміщуватиме інформаційно-аналітичну програму про політичні, економічні, культурні події життя Західного регіону.

«Підсумки» – плануємо і надалі транслювати програму ТРК «Експрес-інформ», яка підсумовує події дня у загальноукраїнському контексті. Новини одного із загальнонаціональних каналів – ТК «TV-4» веде переговори про розміщення у своєму ефірі новин одного із всеукраїнських каналів, маючи багаторічний досвід співпраці. «Новини Європи»- програма Центру Медіа Ініціатив – огляд європейських подій, вже завоювала свого глядача. ТК «TV-4» і надалі планує інформувати мешканців Тернопільщини про події життя Європи. «Європейський калейдоскоп» – ця пізнавальна програма про культуру, традиції Європи є цікавою і водночас пізнавальною. Плануємо і надалі розміщувати цей цикл програм спільно з Центром Медіа Ініціатив.

Телекомпанія «TV-4» зараз готується розпочати акцію «Найцікавіша інформація місяця». Серед глядачів оголошується конкурс, за умовами якого можна подзвонити, написати, розповісти або самому зняти на відеоплівку цікаву подію будь-якої сфери життя. В кінці кожного місяці обов’язково визначається переможець. Але головне завдання цієї акції – розширити сферу пошуку інформації, наблизитись до життя звичайних мешканців Тернопільщини, залучити до співпраці ще більше глядачів, мати постійний зворотній зв»язок.

З метою відродження і розвитку духовності та національної самосвідомості, прагнучи познайомити телеглядачів з класичною та сучасною українською та світовою культурою і мистецтвом, ТК «TV-4» планує створювати та транслювати цілий ряд авторських програм. Продовжити створення програм циклу «Мій рідний край», у якому розповідається про життя районів Тернопільської області. І надалі створювати відеофільми про пам’ятки історії, культури, видатні місця Тернопільщини. Розвивати цикл програм «Храми Тернопілля», який знайомить глядачів з історією будівництва та діяльністю культових споруд, соборів, церков, монастирів та святих місць Тернопілля. ТК «TV-4» продовжує створювати та транслювати програму «Справжня ціна» – християнську програму , яка має на меті сприяти духовному відродженню нації. У програмі – настанови священників та вивчення Біблії. З метою знайомства з цікавими, неординарними людьми краю, телекомпанія планує створення циклу програм «Життєві історії» та «Відомі у Тернополі». Також у найближчих планах телекампанії – створення циклу програм про звичаї, традиції та культуру національних меншин та етнічних груп, які проживають на Тернопіллі. Для того, щоб познайомити тернополян та гостей міста з репертуаром тернопільських театрів та художніми фільмами, які пропонують кінотеатри, в ефірі «TV-4» щотижнева програма «Телеафіша».

Розуміючи значимість соціального мовлення, ТК «TV-4» буде і надалі створювати та транслювати ряд програм освітнього, навчального та пізнавального характеру. Це авторські програми циклів: «Шкільна реформа» – висвітлення ходу шкільної реформи на Тернопільщині. «Абітурієнт» – знайомство з умовами вступу та можливостями абітурієнтів у різних навчальних закладах області. У найближчих планах телекомпанії – створити блок програм про діяльність, традиції, історію навчальних закладів Тернопільщини – «Від школи до академії». Телекомпанія працює над створенням просвітницької програми для студентської молоді «Студентський вісник». Планується, що у ній йтиме мова про проблеми та теми, які цікавлять та є частиною життя студентства. У співпраці з органами суду та прокуратури у найближчий час глядачі побачать програму «Закон є закон», яка сприятиме правовому навчанню мешканців Тернопільщини. Не залишиться поза увагою нашого телеканалу і медична тема. Готується до виходу програма «Будьте здорові» – про хвороби, методи їх лікування, профілактику. У ній – поради фахівців, кращі приклади досвіду медичних закладів, «Hародна аптека», медичний гороскоп, інше. Також продовжується співпраця з мережею аптек «Гедеон Ріхтер», результатом якої є цикл програм «Гедеон Ріхтер пропонує…» У ньому телеглядачі знайомляться з асортиментом аптек мережі , отримують чимало кваліфікованих порад та консультацій провізорів та лікарів.

З метою залучення телеглядачів до обговорення соціальних проблем та пошуку їх вирішення ТК «TV-4» має досвід проведення ток-шоу за участю представників місцевої влади, громадськості та журналістів. І надалі «TV-4» буде ініціатором обговорення цих проблем. Телекомпанія чимало уваги приділяє соціальній рекламі. Постійно триває робота над створенням нових роликів (СНІД, алкоголізм, наркоманія, комунальні платежі і т.д.). В об»єктиві каналу і надалі висвітлення і вирішення проблем соціально малозахищених верств населення: інвалідів, пенсіонерів, сиріт,багатодітних сімей. У співпраці з Товариством Червоного Хреста, благодійним Фондом «Карітас», місцевими спілками інвалідів та ветеранів і надалі будуть створюватись програми, репортажі, нариси на ці хвилюючі теми. З метою повнішого задоволення інформаційних потреб телеглядачів та популяризації кращих програм вітчизняного виробництва, ТК «TV-4» вже розпочала трансляцію програм та циклів просвітницького характеру . До прикладу: Телецикл «Екологія» – ТРК «Альтернатива»; Телецикл «Право» – ТРК «Альтернатива»; Телецикл «Дзеркало історії» – КМЦ «Сага-ТВ»; Ток-шоу «Хто? Що?», «Це трапилось зі мною» – корпорація «Інтерньюз Нетуорк». Економічні програми та проекти підтримки місцевого товаровиробника

Телекомпанія «TV-4» і надалі буде знайомити та інформувати населення області з важливими подіями та проблемами економічного життя краю. Економічні реформи, які відбуваються у нашій державі, знайдуть відображення в авторських публіцистичних програмах, які виходитимуть на каналі «ТV-4». Роль стандартів в управлінні якістю, захист прав споживача, захист вітчизняного товаровиробника, вивчення товарного ринку, роль інвестицій у розвитку і становленні виробництва – головні теми програми «Захищена якість». Програма «Банкір», яка у телеефірі уже 4 роки, і надалі знайомитиме глядачів з діяльністю Національного банку, який є однією з найважливіших інституцій держави, а також комерційними банками, яких в області налічується 26. «Артерії життя» – програма, у якій висвітлюються проблеми та перспективи розвитку промисловості Тернопільщини, діяльність спільних підприємств та роль інвестицій. «Погляд зблизька» – програма, у якій йдеться про розвиток, проблеми та перспективи сільського господарства області, розповіді про людей праці. «Моє село» – людина праці, телепортрети трудівників села, цікавинки тернопільської провінції в об’єктиві телекомпанії. А ще – фольклор, захоплення, місцеві традиції. Здійснюючи інформаційну підтримку місцевого товаровиробника, ТК «TV-4» і надалі створює інформаційно-рекламну продукцію. Телекаталоги продукції місцевих фірм: «Ватра-Шредер» (зовнішнє освітлення), фабрика меблів «Нова», «Глобал-Космед»(побутова хімія), ВАТ «Тернопільвтормет», кондитерська «ТерА», інші. «Дім книги пропонує…» – програма, що інформує глядачів про новинки місцевого видавництва «Богдан» та нові поступлення у мережу книгарень «Дім книги». З метою телепропаганди продукції, яка виготовляється на підприємствах області, у процесі створення знаходяться програми:

«Товари Тернопільщини» – своєрідний телекаталог продукції місцевих виробників, переваги, поради фахівців і т. д.

«Зроблено у Тернополі» – розповідь про продукцію підприємств міста, яка гідно може представляти Тернопіль на всеукраїнському та міжнародному ринках.

За сприяння закладів громадського харчування триває робота над створенням циклу програм «Тернопільські фірмові страви», який буде знайомити телеглядачів з особливостями місцевої кухні.

Телекомпанія «TV-4» не забуває про інтереси наймолодших мешканців Тернопільщини. Постійно дбає про їхній розвиток, обізнаність, відпочинок. Тому значна увага приділяється створенню та розповсюдженню дитячих програм. Ми будемо продовжувати створення авторських щотижневих програм, які вже полюбили маленькі глядачі: «Чарівний ключик», «Діти – наші квіти». Враховуючи двозмінність навчання у школах, плануємо у найближчий час створити дитячу програму «Будильник», яка транслюватиметься у ранкові години. Готується до ефіру щоденна вечірня казка для дітей «Моя маленька казка», за участю самих дітей, а також артистів театру актора та ляльки. «TV-4» вважає за необхідне придбання та трансляцію дитячих серіалів, художніх фільмів та мультфільмів, пізнавальних і розважальних програм для дітей вітчизняного виробництва та найякісніші зразки закордонного виробництва.

Щоб задовольнити культурні та естетичні смаки місцевих глядачів, телекомпанія «TV-4» значну увагу приділяє створенню та трансляції розважальних, музичних, розважально-пізнавальних програм. До уваги глядачів програми, які вже завоювали популярність. «Наші вітання» – щоденна музична програма привітань іменинників та ювілярів. «Гал-кліп» – щотижнева авторська музична програма. Зустрічі, знайомство з місцевими виконавцями, інтерв’ю з зірками української та зарубіжної естради . Ексклюзивний показ нових кліпів. «Конкурс анекдотів» – щотижнева розважальна програма. На театральному майдані записується телеверсія, щомісяця визначаються переможці. ТК»TV-4» залишається інформаційним спонсором Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького мистецтва «Кришталевий жайвір». Як наслідок, і надалі будуть здійснюватися висвітлення впродовж року відбіркових турів конкурсу та окремих програм, у яких відбувається знайомство з учасниками конкурсу. Також здійснюватимуться зйомки та трансляція гала-концерту фестивалю. ТК «TV-4», створюючи власні музичні програми, орієнтується на кращі зразки світового музичного мистецтва. Велика увага приділяється пропаганді української музики та пісні. Обов’язковим у роботі музичної редакції є популяризація місцевих виконавців. Музичні передачі – це також новини про записи, диски, концерти, гастролі, життя відомих співаків та композиторів. Це й інтерв’ю з популярними виконавцями, групами, музикантами, які працюють у різних музичних стилях. ТК «TV-4» надає місцевим виконавцям ефір для їхніх авторських програм. Реальним втіленням у життя цих принципів роботи стануть кілька авторських програм, які вже сьогодні знаходяться на завершальній стадії створення: «Музична скринька», «Хіт-парад Топ-10», «Музика на каналі», «Торба сміху». ТК «TV-4» має чималий досвід у виготовленні музичних відеокліпів для місцевих виконавців. І надалі плануємо запрошувати їх до співпраці, розширяючи таким чином цю сферу діяльності. ТК «TV-4» має чималий досвід у організації та проведенні різних шоу, концертів, конкурсів краси та фестивалів на концертних площадках та залах міста і області. У наших планах і надалі розширяти цей вид діяльності, нарощувати творчі здобутки і отримувати фінансові прибутки. Готуються до виходу в ефір перші програми авторського циклу «Моє хоббі», які мають на меті розповісти про цікаві захоплення та уподобання людей. Також на стадії впровадження перші програми циклу «Тернопільські бувальщини» – програми, у яких тернополяни та гості міста розповідають про пригоди, які трапились з ними чи їхніми друзями, рідними та знайомими саме у нашому місті. Можливе надання глядачами любительських відеоматеріалів.

Телекомпанія «TV-4» працює над трьома новими проектами:

– cтворення інформаційно-розважальної ранкової годинної програми «Ти ще спиш, Тернопілля?»

– створення розважальної програми, яка виходитиме у нічний час /орієнтовно 5 год./ «Для тих, хто не спить»

– «Добридень, Тернопілля». У цій програмі інформація, поради, музика, гумор, відеофільми, мультфільми та інше.

Телекомпанія «TV-4» розуміє важливість трансляції цікавих, високохудожніх фільмів. Тому велика увага приділяється підбору та придбанню художніх фільмів та телесеріалів, як вітчизняного виробництва так і кращих зразків зарубіжного кіномистецтва.

Враховуючи побажання глядачів нашого каналу, телекомпанія «TV-4» планує значно розширити сітку програм на спортивну тематику. «Ранкова гімнастика» – власна програма «TV-4», створена за сприяння спортивних колективів з художньої гімнастики, шейпінгу, фітнес-клубів. Щоб доповнити інформаційну картину дня спортивною інформацією, планується інформаційну програму «Провінційні вісті» і надалі доповнювати блоками спортивних новин «ПВ»+спорт. Телекомпанія створюватиме щотижневу авторську програму «СПОРТплюс», яка вийшла на екран не так давно, але вже завоювала авторитет серед телеглядачів. У програмі розповідається про спортивні події міста та області, інтерв’ю з цікавими людьми світу спорту. Телекомпанія і надалі буде готувати відеозвіти про спортивні змагання обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня, які відбуваються на Тернопільщині. Йдучи назустріч телеглядачам, телекомпанія розпочала і планує продовжувати трансляцію цікавих спортивних програм вітчизняного виробництва. «Телефутбол» – Центр Медіа Ініціатив. «Автокрос» – фірма «Автокрос», м. Вінниця. «Футбол – ретро» – ТРК «Альтернатива». У співпраці із загальноукраїнськими каналами, ТК «TV-4» планує трансляцію прем’єр-ліг та інших масових спортивних видовищ.

Позаефірна діяльність Творча концепція телекомпанії «TV-4» передбачає і значну позаефірну роботу:

– Інформаційне забезпечення та спонсорська підтримка різноманітних виставок, конкурсів, культурно-просвітницьких заходів, концертів та фестивалів.

– Інформаційна підтримка творчої та наукової інтелігенції, її пропаганда та популяризація.

– Спонсорська допомога та інформаційна підтримка усіх заходів, організованих дитячими, молодіжними громадськими організаціями, спілками ветеранів, чорнобильців, інвалідів.

– Інформаційна підтримка акцій, організованих місцевими товаровиробниками.

Телекомпанія «TV-4» – це не лише єдина в області недержавна телекомпанія, це професійна телекомпанія. Ми вважаємо, що саме професіоналізм колективу телекомпанії – це основа успіху, і тільки він дає нам право виходити в ефір і звертатись до телеглядачів. І надалі будемо дбати не тільки про якісний місцевий телевізійний продукт, який задовільнить вимоги і потреби телеглядачів, а намагатися гідно представляти телекомпанію, Тернопілля на всеукраїнських та міжнародних телефестивалях та конкурсах. Ми впевнені, що на сьогодні у нас є всі творчі та технічні можливості, щоб намічені плани стали реальністю.

Директор ТОВ «TV-4» Винокур Ю. М.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1999 публікацій.

Залишити відповідь

Інші публікації даної в категорії ‘Телебачення’